Teoksil

Päevapiltnik Henn Soodla avas 25.augusti keskpäeval AGAPE keskuse galeriis oma näituse SUVI PÄRNUMAAL 1986 - 2016.

Loe edasi

Mis on ühist jäälinnul ja perseiididel?

Loe edasi

Hei Hopsti ja kõik see mees ratastele ja väntama!

Loe edasi

Juba teist aastat koguneb Pärnu Fotoklubi traditsioonilisele suvisele piknikule.

Loe edasi

Päevapiltnik Henn Soodla avas 10.juuni õhtupoolikul Agape keskuse Galeriis oma näituse: Sajandivahetuse Tegijad Pärnumaalt.

Loe edasi

Viljandi Fotoklubi kutsus traditsioonilisele väljasõidule Puhtusse 27.-29. mai 2016

Loe edasi

Henn Soodla alias Priitahtlik Päevapiltnik Pärnust, Räämalt, avas Tõstamaa Rahvamajas 25.mail 2016.a.oma näituse "Meri ja Mehed ja Räim",mis jääb...

Loe edasi

Nagu lubatud, alustas PFK kokkukuivanud esindus (Silvia+Henn) Suvistepüha laupäeval kiiret kihutamist taevasinisel Fookusel

Kolm auhinda Pärnu Fotoklubile

Loe edasi

Pärnu Fotoklubi kutsel rääkis Peeter Sirge keskraamatukogu rippsaalis kõigile soovijatele pinhole-fotograafiast.