Teoksil

Henn Soodla avab 21.aprillil 2016.a.kell 16.00

Sindi Raamatukogus oma näituse Sindi 77+1

Loe edasi

Täispikk tööpäev Türi-Tori paadirallil. Kersti süstaga jõe peal ja klubilased Henn, Aiver, Silvia ja Aiki kalda peal kaameraid ralli-pulsil hoidmas.

Loe edasi

PFK tervitas kevade saabumist Tammiste matkarajal.

Loe edasi

Pärnu ja Haapsalu Fotoklubid võtsid nõuks pühadeajal koos Haapsalu linna peale jalutama minna.

Loe edasi

Henn Soodla avas 23.veebruaril 2016.a. Agape keskuse galeriis oma retrofoto näituse -Pressifoto-91 ehk Kuumad Üheksakümnendad Baltikumis.

Loe edasi

Neljapäeval, 4. veebruaril kell 17 avatakse Endla Teatrigaleriis Valdur Maibachi fotonäitus „Maa pealt ja mere alt“.

Fotoklubi 2015 a ülevaatenäitust saab nüüd vaadata Kilingi-Nõmme klubis

Loe edasi

Soomaal on jaanuarikuine veetõus. Puudel jalad vees ja kanuud parimaks liiklusvahendiks. Amfiibauto ajab ka asja ära.

Loe edasi

Pärnu Fotoklubi liikmetest osalevad: Liivi Pihlasalu, Margit Jaanson, Ülo Soomets, Valdur Maibach,Aiki Järviste, Aiver Oja, Rein Holtsmann, Evald...

Loe edasi

Aiver, Aiki, Margit ja Evald osalesid Viljandi Fotoklubi traditsioonilisel nääripeol