Kohtumispaik põrgus

Kahe fotoklubi kohtumispaigaks kuulutati välja põrgu.

foto Silvia saard

foto Henn Soodla

foto Peeter Sink

foto Aiver Oja

foto Peeter Sink

foto Aiver Oja

foto Henn Soodla

foto Aiki Järviste

foto Aiki Järviste

foto Vaike Vaga

No muidugi ikka see Tori oma.
Päev algas särava päikesega. Meie armas Päevapiltnik haaras jälle kord klubirahva  oma sinise Fookuse pardale. Muuseas vaatasime üle, mis  Sindi paisust veel alles jäänud on. Ega palju olnudki: mõned rondid ja suured kuhjad kive, mis ükskord kärestiku jaoks  jõkke tagasi paigutatakse.

Põrgu parklas autost väljudes sakutas meid täitsa põrgule kohane põrgulik tuul. Saabujaid tervitas kohalik profigiid ja –fotograaf Ülo Soomets. Ülevaade Torist oli põhjalik ja huvitav. Ülol jutt jookseb. Põrgu, sild, kirik, hobusekasvatus, kultuurimaja, endine haigemaja ja surnuaed. Lõpetuseks pidulik ja üllatuslik vastuvõtt Klaara-Manni turismikeskuses, kus ootas kohvi, tee ja hõrk Klaara-Manni karask. Viljandlaste kaasa toodud kringel oli ka imeline-  suur ja maitsev. Keskuse teisel korrusel vaatasime üle Soome fotomeeste näituse.  Imearmas see Klaara-Manni.

Tänud tulijatele ja vastuvõtjatele! Rõõmsate jällenägemisteni!

Pildi- ja jutumaterjali retkest võib leida nii Silvia kui ka Vaike blogidest.