Pärnu Fotoklubi Ülevaatenäitus 2017

kuni 5. jaanuarini 2018

foto Vaike Vaga

foto Rein Holtsmann

Pärnu Fotoklubisse kuulub väga erineva taustaga inimesi. On nooremaid ja vanemaid, on elukutselisi ja asjaarmastajaid. Ka lemmikteemad  võivad olla  üsna erinevad: loodusfotograafiast reportaažini. Aga me kõik armastame ümbritsevat kaamerasse püüda. Meil on rõõm märgata enda ümber väärilisi hetki, värvi ja valguse mängu, looduse ehedust, inimese vahetust ja ümbritseva võlusid.  Oma järjekordsel traditsiooniks saanud aastat kokkuvõtval näitusel jagame seda, mida oluliseks peame ja tähele paneme.

Oma nägemust jagavad: Silvia Saard, Margit Jaanson, Aiver Oja, Henn Soodla,  Valdur Maibach, Aiki Järviste, Ave Höövel, Rein Holtsmann, Kersti Järva, Tiina Liinak, Andrus Liinak, Vaike Vaga, Liivi Pihlasalu, Ülo Soomets, Urmas Luik.

Pildigalerii näituse avamisest Pärnu Postimehes