Treimanisse ja tagasi

Kui klubi pildid on nii kaugele näitusele jõudnud, siis tuleb ka vaatajate pundiga kohal ära käia.

foto Silvia Saard

foto Aiki Järviste

Henn korjas meid hommikul oma sinisesse Fookusesse ja kihutasime Treimani kultuuritemplisse omaenda naba ehk  näitust imetlema. Viljar Soomre sõnade järgi on kohalik rahvas juba meie rahva fotodega nii ära hellitatud, et seina ei taheta sugugi tühjaks jätta.  Kui aeg sealmaal, siis klubi näituse vahetab välja Valduri isikunäitus.

Ilmataat lõpetas küll saju, kuid kiusas meid jätkuvalt  torsis halli moega ja niiske tuulega sakutades. Tuult ja märga trotsides tegime hulga peatusi: tõstsime aga krae kõrgemale ja jäädvustasime jäisel maastikul kangelaslikult liugu lastes ühe kaadri teise järel... Jõime Aiki uuest plaskust üht kanget vürtsjooki ja sõime traditsioonilist klubi sepikut.  Muuseas pidasime plaane edaspidiseks. Ega see kevadki enam kaugel ole.

Näituse jõudmist Treimani kultuurimajja toetas Pärnu linnavalitsus.