Unetus Viljandlastega

Mis tunne on oma kodulinnas ringi liikuda nagu turist?

foto Peeter Sink

foto Margit Jaanson

foto Valdo Ots

foto Margit Jaanson

foto Aiki Järviste

foto Valdo Ots

foto Aiki Järviste

foto Peeter Sink

Pärnu Fotoklubi kutsus külla Viljandi Fotoklubi rahva, et koos linnas kolada ja nautida puhkajatele mõeldud sündmusi.
Sellel aastal alustas Pärnus paadiga lõbusõite Pärnu Cruises. Proovisime koos uue asja ära ja tegime seltskondliku tiiru jõel.
Enne õhtust spurti rahvarohketel linnatänavatel kogunesime vestlusringiks ja piknikuks Aiki aeda. Peatus ei kestnud kuigi kaua, sest Öös on asju ja Pärnu öös valitses seekord totaalne unetus. Augustiunetuse sündmustest kihavatel tänavatel kaotasime üksteist silmist. Aegajalt küll teed jälle ristusid, kuid varsti kiskus sagin meid jälle oma radadele. Alles hiljem sai pilte vaadates teada, kuhu keegi jõudis ja mida nägi.

Pisut liiga intensiivne üritus klubide kokkusaamiseks. Õigemini, kokku saada oli ju väga tore, aga koos püsida juba tükk maad raskem. Loodame, et Viljandlastele siiski meeldis ja me kohtume veel juba järgmisel üritusel.

Osalejad: Aiver, Margit, Aiki, Liivi, Valdur, Andrus, Silvia, Ingrid, Raivo, Peeter, Kristjan, Valdo, Evelin ja Age. Ärksas unetuses fotojahil veel ka Karmen ja Vaike.