Valdur Maibachi näitus Endla kohvikus

Valdur Maibachi makrofotode näitus

Pärnu teatri kohvikugaleriis

mai 2014

Teiste piltide hulgas on välja seatud ka Looduse Aasta Foto 2014 auhinnatud ja tunnustatud fotod.

Valdur Maibachi makrofotod Endla kohvikus

Valdur Maibach fotoklubi koosviibimisel

Valdur kirjutab enda kohta nii:

Olen lõpetanud Eesti Maaülikool piimatehnoloogina. Alates 1993 -st aastast olen tegelenud kütuse müügiga ja olnud pärnakas. Fotograafia ei ole minu ainuke hobi. Lisaks tegelen shotokan-karate ja talviti lumelaua sõiduga. Esimene kaamera oli Smenea. Tõsisem pildistamine läks lahti ca 6 aastat tagasi kui parema kvaliteedi saamise nimel ostsin endale Canon 30 D. See oli nagu sõrme andmine. Täna on lemmikteemaks loodus- ja makropiltide pildistamine. Reisidel fotografeerin ka inimesi.

Eelnevalt olen oma pilte näidanud Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis, Pärnu Ühisgümnaasiumis, Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolis ja kohvik Fookuses. Kahel korral olen oma töid esitlenud näitusel Pärnumaa Foto - 2011 ja 2013 aastal. Sel aastal võtsin osa Looduse Aasta Foto konkursist.

Võib öelda, et siiani olen pildistanud sahtlisse :)

Looduse Aasta Foto 2014 võidupiltidest saab lähemalt lugeda fotoklubi kodulehe eelnevast postitusest.