Viljandlaste kutsel Puhtus

Viljandi Fotoklubi kutsus jälle kord kevadest pakatavasse Puhtusse.

foto Aiver Oja, Puhtu Lind 2017 I koht

foto Aiver Oja, Puhtu lind 2017 II koht

Larissa Tilk, Puhtu Lind 2017 III koht

foto Kristjan Lust

foto Aiver Oja

foto Kristjan Lust

Toimus iga-aastane fotoklubide mõõduvõtt. Seekord oli kokkutulnuid 17:  Viljandist, Pärnust ja Narvast.  Pärnut esindas Aiver.

Kõik toimus ja toimis tavapäraselt mõnusalt ja vabalt: kohalikus paradiisis ringi konnates ja parimat lootes. Parimat pilti. Parimat hetke. Kevad oli natuke hiljaks jäänud ja õitsevat karulaugu merd seekord polnud, kuid rohelust oli, loomi ja linde ka. Vahelduseks jõu ja ilu numbrid: kaamera kaugvise, nobedad näpud ja kindel käsi. Seltskond jõudis ka Virtsu vana-sadama juurde  ja sealt tuli linnupildi võistluse võidutöö: Aiveri poolt pildile püütud tiir. Aiver tõi koju ka pildivõistluse teise koha au ja kuulsuse. Kolmanda koha võitja oli Larissa Tilk Viljandi Fotoklubist.

Oli tore üritus ja järgmine aasta jälle!